More Website Templates @ TemplateMonster.com - January21, 2013!

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

Aleksandra Karnicka – radca prawny wpisany na listę  radców prawnych  prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.  Legitymuje się kilkunastoletnim doświadczeniem  zawodowym  uzyskanym  podczas pracy w  indywidualnych kancelariach  prawnych w Łodzi i w Warszawie oraz centralnych organach  administracji rządowej i samorządowej, w tym również na stanowiskach kierowniczych. Były wykładowca Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz uczelni cywilnych, prowadzący także szkolenia dla sektora bankowego.

Oferuję profesjonalną  obsługę prawną osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze, funkcjonariuszy służb mundurowych, w sprawach ze stosunku służby, sprawach mieszkaniowych a także emerytalno-rentowych, w tym również dotyczących obniżenia emerytur –IPN. Dodatkowo świadczy pomoc prawna na rzecz  kombatantów i osób represjonowanych. Reprezentuje  klientów zarówno przed organami administracji publicznej jak i sądami powszechnymi oraz administracyjnymi.

Generalną dewizą  prowadzonej działalności jest indywidualne podejście do  klienta, profesjonalizm oraz  pełna dyskrecja.

Kancelaria prowadzi działalność w dwóch Oddziałach w Warszawie oraz w Rabce Zdroju. Dodatkowo współpracuje z Kancelarią Radców Prawnych „LEXAS” w Warszawie,  Kancelarią Doradczą Partner System w Rabce Zdroju, a także z innymi  adwokatami, radcami prawnymi, doradcami podatkowymi oraz geodetami.

Partnerzy:

https://fssm.pl/fssm/img/logo.png FEDERACJA STOWARZYSZEŃ SŁUŻB MUNDUROWYCH RP

 

 

KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA

 

 

 

STOWARZYSZENIE WSPIERANIA BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO

 

 

KRAJOWE STOWARZYSZENIE OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCHhttps://www.ksoin.pl/wp-content/uploads/2017/01/Logo_KSOIN-e1484308198346.png

 

 

 

CENTRALNY WOJSKOWY KLUB SPORTOWY LEGIA WARSZAWA – SEKCJA STRZELECKA

 

 

BEZPIECZEŃSTWO PRZEMYSŁOWE, CONSULTING – BEATA JACHYMSKA

 

 

lexas KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH LEXAS